SUPA24
Остало
Остало
Остало
240 415 €
(2 247 € / м²)
Распродаја
2
2+
107 м²
ถนนเกษตรสิน 11, เมืองพัทยา

спаваћа соба2
равно107 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

107.34 Sqm 2 Bedroom w/ Sea Views in The Elegance Condominium Cosy Beach Pattaya Condo For Sale - ELEGA14
Location: Soi Kasetsin, Cosy Beach, Pratumna...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 169дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

ถนนเกษตรสิน 11, เมืองพัทยา
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co

Слични огласи

Слично у иностранству