SUPA24
Остало
Остало
Остало
139 567 €
(3 988 € / м²)
Распродаја
1
1
35 м²
ถนนขวัญเมือง, เมืองพัทยา

спаваћа соба1
равно35 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

35 Sqm 1 Bedroom w/ Sea Views in Copacabana Beach Jomtien Condominium Pattaya Condo For Sale - COPAC30
Location: Jomtien Beach Road, Jomtien, Pattaya
...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 178дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

ถนนขวัญเมือง, เมืองพัทยา
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co

Слични огласи

Слично у иностранству