SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
127 077 €
(1 765 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
72 м²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

спаваћа собаatypical
равно72 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

2Bedrooms for Sale in Cosy Beach View Popular area and Good Value!! Is Available Foreigner Ownership!! This is 2 Bedrooms, 2 Bathrooms Condo for Sale ...

Друго
Старост понуде: 334дана
Ажурирано: 334дана

Локалитети

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Kinnara

Слични огласи

Слично у иностранству