SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
105 726 €
(1 602 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
66 м²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

спаваћа собаatypical
равно66 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

This is Studio, 1 Bathroom Condo for Sale in Laguna Beach 3 (Maldives) offering 66.67 Sqm of living area. Is Available in Foreigner Name Ownership, lo...

Друго
Старост понуде: 333дана
Ажурирано: 333дана

Локалитети

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Kinnara

Слични огласи

Слично у иностранству