SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
26 209 €
(874 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
30 м²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

спаваћа собаatypical
равно30 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

This is Studio, 1 Bathroom Condo for Sale in Pratumnak, offering 30 Sqm of living area, located on 6th floor, comes partially furnished, refrigerator,...

Друго
Старост понуде: 335дана
Ажурирано: 335дана

Локалитети

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Kinnara

Слични огласи

Слично у иностранству