SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
219 886 €
(3 141 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
70 м²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

спаваћа собаatypical
равно70 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Experience luxurious living with this fully furnished 2-bedroom, 2-bathroom residence located on the 32nd floor, offering breathtaking sea views that ...

Друго
Старост понуде: 335дана
Ажурирано: 335дана

Локалитети

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Kinnara

Слични огласи

Слично у иностранству