SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
52 719 €
(2 028 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
26 м²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

спаваћа собаatypical
равно26 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Well presented 26.55 Sqm studio unit located on the 14th floor in the Unixx Condominium Pratumnak Pattaya is now available for sale with stunning sea ...

Друго
Старост понуде: 334дана
Ажурирано: 334дана

Локалитети

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Kinnara

Слични огласи

Слично у иностранству