SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 720 844 €
(2 351 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
732 м²
ถนนทัพพระยา, เมืองพัทยา

спаваћа собаatypical
равно732 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Luxury eight bedroom, eight bath luxury pool villa in The Vineyard, East Pattaya for sale. The Vineyard is located in the Lake Mabprachan area of Pat...

Друго
Старост понуде: 332дана
Ажурирано: 331дана

Локалитети

ถนนทัพพระยา, เมืองพัทยา
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Kinnara

Слични огласи

Слично у иностранству