SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
58 581 €
(1 674 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
35 м²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

спаваћа собаatypical
равно35 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Studio at Hyde Park 2 for Sale Prime location!! Is Available in Foreigner Name Ownership!! This is Studio, 1 Bathroom Condo for Sale in South Pattaya,...

Друго
Старост понуде: 330дана
Ажурирано: 330дана

Локалитети

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Kinnara

Слични огласи

Слично у иностранству