SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
41 273 €
(983 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
42 м²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

спаваћа собаatypical
равно42 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

This is Studio, 1 Bathroom Condo for Rent and Sale in Pratumnak. Is Available in Foreigner Name Ownership, offering 36.26 Sqm of living area, located ...

Друго
Старост понуде: 329дана
Ажурирано: 329дана

Локалитети

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Kinnara

Слични огласи

Слично у иностранству