SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
606 555 €
(3 990 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
152 м²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

спаваћа собаatypical
равно152 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Luxurious stunning 2 bedrooms, 2 bathrooms condo for Sale in Wongamart, offers the perfect blend of comfort, elegance, and a breathtaking sea view. Wi...

Друго
Старост понуде: 333дана
Ажурирано: 332дана

Локалитети

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Kinnara

Слични огласи

Слично у иностранству