SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
252 964 €
(1 781 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
142 м²
พระตําหนัก 6, เมืองพัทยา

спаваћа собаatypical
равно142 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

19/F,142 sq.m. beachfront corner unitwith one large master bedroom with en-suite bathroom and a smaller second bedroom. There is a second bathroom an...

Друго
Старост понуде: 332дана
Ажурирано: 331дана

Локалитети

พระตําหนัก 6, เมืองพัทยา
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Kinnara

Слични огласи

Слично у иностранству