SUPA24
Остало
Остало
Остало
181 368 €
(2 879 € / м²)
Распродаја
2
2+
63 м²
ถนนราชวรุณ, เมืองพัทยา

спаваћа соба2
равно63 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

63 Sqm 2 Bedroom w/ Partial Sea Views in The Jewel Pratumnak Pattaya Condo For Sale - JEWEL17
Location: Soi Rajchawaroon, Pratumnak, PattayaBedroom: 2...

Друго
Старост понуде: 370дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

ถนนราชวรุณ, เมืองพัทยา
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co

Слични огласи

Слично у иностранству