SUPA24
Остало
Остало
Остало
105 347 €
(3 010 € / м²)
Распродаја
1
1
35 м²
ซอยนาเกลือ 16, เมืองพัทยา

спаваћа соба1
равно35 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Brand new luxury condo in North Pattaya with free wifi for long term rent.1 bed room 1 living room pool view, floor 2nd, size 35 sqm.Fully furnished ...

намештен
Старост понуде: 382дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

ซอยนาเกลือ 16, เมืองพัทยา
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Town & Country Property Co., Ltd.

Siam Real Estate Phuket Co., Ltd.

Слични огласи

Слично у иностранству