SUPA24
Остало
Остало
Остало
208 581 €
(1 696 € / м²)
Распродаја
2
2+
123 м²
ถนนเกษตรสิน 11, เมืองพัทยา

спаваћа соба2
равно123 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

123 Sqm 2 Bedroom w/ Garden Views in The Elegance Cosy Beach Pattaya Condo For Sale - ELEGA05
Location: Soi Kasetsin, Cosy Beach, Pratumnak, Pattaya

Друго
Старост понуде: 384дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

ถนนเกษตรสิน 11, เมืองพัทยา
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co

Слични огласи

Слично у иностранству