SUPA24
Остало
Остало
Остало
110 786 €
(1 787 € / м²)
Распродаја
2
2+
62 м²
พัทยากลาง 4, เมืองพัทยา

спаваћа соба2
равно62 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

62 Sqm 2 Bedroom w/ City Views in The Chezz Metro Life Condominium Pattaya Condo For Sale - CHEZZ01
Location: Soi Paniadchang, Central Pattaya

Друго
Старост понуде: 382дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

พัทยากลาง 4, เมืองพัทยา
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co

Слични огласи

Слично у иностранству