SUPA24
Остало
Остало
Остало
234 760 €
(3 786 € / м²)
Распродаја
1
2+
62 м²
ซอยนาเกลือ 16, เมืองพัทยา

спаваћа соба1
равно62 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

62 Sqm 1 Bedroom Duplex w/ Sea Views in Wong Amat Tower Condominium Pattaya Condo For Sale - WT38
Location: Soi Naklua 16 Alley, Wong Amat, Pattaya

Друго
Старост понуде: 382дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

ซอยนาเกลือ 16, เมืองพัทยา
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co

Слични огласи

Слично у иностранству