SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
399 417 €
(6 241 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
64 м²
ทางพิเศษศรีรัช, แขวงรองเมือง

спаваћа собаatypical
равно64 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

This is a one bedroom for sale in the luxury condominium The Bangkok Sathorn. The building is in an extraordinary prime location, near BTS Surasak an...

Друго
Старост понуде: 336дана
Ажурирано: 335дана

Локалитети

ทางพิเศษศรีรัช, แขวงรองเมือง
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Kinnara

Слични огласи

Слично у иностранству