SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
184 445 €
(3 547 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
52 м²
ซอยอาร๊ย์ 2, แขวงพญาไท

спаваћа собаatypical
равно52 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Luxury Living at The Address SiamExperience a sophisticated urban lifestyle in a spacious 52 sqm 1-bedroom condo located on the 21st floor of The Addr...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

СпратПриродно светлоКупатилоТуш кабинаДрвени подПоглед

Друго
Старост понуде: 210дана
Ажурирано: 174дана

Локалитети

ซอยอาร๊ย์ 2, แขวงพญาไท
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Kinnara

Слични огласи

Слично у иностранству