SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
258 290 €
(5 271 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
49 м²
ถนนพหลโยธิน, แขวงพญาไท

спаваћа собаatypical
равно49 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

This is a beautiful modern one bedroom, one bath condo in the Menam Residences. Located on the 31st floor this apartment is 49 sqm and decorated with...

Друго
Старост понуде: 332дана
Ажурирано: 331дана

Локалитети

ถนนพหลโยธิน, แขวงพญาไท
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Kinnara

Слични огласи

Слично у иностранству