Листа понуда
6
6
6
40 912 €
(1 320 € / м²)
Распродаја
2
1
31 м²
ถนนสายเมืองใหม่, แหลมฉบัง
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
31 м²
купатила
Project : Golden Condo Laem Chabang
GPS : https://maps.app.goo.gl/N84BRjrWjnYT9Swp6
Listing ID : CX-117633
FOR SELL : 1,500,000 ฿
Property type : ...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Климатизација
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
67дана
Ажурирано:
67дана
Пријави оглас
Локалитети
ถนนสายเมืองใหม่, แหลมฉบัง
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.