SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
288 572 €
(3 279 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
88 м²
ถนนเพชรเกษม

спаваћа собаatypical
равно88 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

This 2 Bedrooms condo is located on the beach in Khao Tao. The unit which is on the 4th floor has 88.52 sqm of living space with 2 bedrooms, 2 bathroo...

Друго
Старост понуде: 335дана
Ажурирано: 334дана

Локалитети

ถนนเพชรเกษม
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Kinnara

Слични огласи

Слично у иностранству