SUPA24
Остало
Остало
Остало
128 750 €
(2 739 € / м²)
Распродаја
2
1
47 м²

спаваћа соба2
равно47 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

ODLIČAN STAN U ROMANIJSKOJ

ID 438 Agencija AURORA 369 nekretnine nudi u prodaju odličan stan u Novom Sadu na uglu Bulevar Evrope i Romanijske ulice,...

Ненамештено
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Aurora 369 nekretnine

Aurora 369 nekretnine

Слични огласи

Слично у иностранству