Листа понуда
10
10
10
70 000 €
(2 258 € / м²)
Распродаја
2
1
31 м²
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
31 м²
купатила
Преведи на Енглески
MIŠELUK, NOVI SAD. NOV, USELJIV, JEDNOIPOSOBAN 31m2
ID 437 Agencija AURORA 369 nekretnine nudi u prodaju nov, jednoiposoban stan na Mišeluku, Petrov...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
5дана
Ажурирано:
5дана
Пријави оглас
Локалитети
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
Aurora 369 nekretnine
Aurora 369 nekretnine
Прикажи имејл
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
Aurora 369 nekretnine
Aurora 369 nekretnine