SUPA24
Остало
Остало
Остало
84 500 €
(2 167 € / м²)
Распродаја
1
1
39 м²
Za Vodou, Stará Ľubovňa

спаваћа соба1
равно39 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаОригинално стање
подрумНе
терасаНе

Опис

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACM

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na ...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледПриродно светлоОдвојена кухињаОдвојени тоалетНеопходна реконструкција

Спрат:
6. спрат од 8
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Za Vodou, Stará Ľubovňa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

AXIS REAL realitná kancelária

Ľubomíra Faltinská

Слични огласи

Слично у иностранству