Листа понуда
36
36
36
239 900 €
(3 286 € / м²)
Распродаја
3
1
73 м²
Saratovská, Dúbravka
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
73 м²
купатила
Преведи на Енглески
360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACB
POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na ...
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Лично
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
2дана
Ажурирано:
2дана
Пријави оглас
Локалитети
Saratovská, Dúbravka
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.