SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
135 666 €
(2 224 € / м²)
Распродаја
6+
1
61 м²
Northwest 16 Street, Lauderhill

спаваћа соба6+
равно61 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Superb 1 bedroom 650 SF non-smoking condo with breathtaking views of the Canal, the golf course and its palm trees. It is completely renovated, open k...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледНакон реконструкцијеОтворени животни просторТротоар

Друго
Старост понуде: 496дана
Ажурирано: 495дана

Локалитети

Northwest 16 Street, Lauderhill
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Via Capitale Saguenay/Lac St-Jean

Слични огласи

Слично у иностранству