SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
2 431 265 €
(8 652 € / м²)
Распродаја
3
2+
281 м²
Beach Rd

спаваћа соба3
равно281 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Stunning yet serene 3 bed 3 bath completely remodeled residence over 3000 square feet in one of the nicest Boutique Complexes on Jupiter Island. Breat...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледОтворени животни просторКухињски апаратиТротоар

Друго
Старост понуде: 260дана
Ажурирано: 260дана

Локалитети

Beach Rd
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

SERHANT.

Слични огласи

Слично у иностранству