SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 604 368 €
(18 875 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
85 м²
Schärenmoosstrasse, Zürich

спаваћа собаatypical
равно85 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Moderne 2.5-Zimmer-Wohnung mit Skyline FlairDiese hochwertige 2.5 Zimmer Wohnung im Wohnhochhaus The Metropolitans überzeugt durch klare Architektur, ...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторПриродно светлоВисоки плафониМодерни стилПоглед

Друго
Старост понуде: 68дана
Ажурирано: 68дана

Локалитети

Schärenmoosstrasse, Zürich
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Neho

Слични огласи

Слично у иностранству