SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
2 939 895 €
(19 599 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
150 м²
Chreienweg, Zumikon

спаваћа собаatypical
равно150 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Elegante 4.5-Zimmer-Wohnung im Minergie-Gebäude in ZumikonDiese stilvolle 4.5-Zimmer-Wohnung liegt im ersten Obergeschoss eines Minergie-zertifizierte...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

СпратОтворени животни просторОдвојена кухињаТуш кабинаДрвени подВисоки плафониНакон реконструкције

Друго
Старост понуде: 20дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Chreienweg, Zumikon
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Neho

Слични огласи

Слично у иностранству