SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 221 806 €
(20 363 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
60 м²
Schlittelweg, Zürich

спаваћа собаatypical
равно60 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Diese 2.5-Zimmerwohnung im 3. Obergeschoss (ohne Lift) überzeugt mit einem spektakulären Blick über Zürich – vom Triemli bis nach Altstetten. Grosse F...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 87дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Schlittelweg, Zürich
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Switzerland | Sotheby’s International Realty

Слични огласи

Слично у иностранству