SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
470 097 €
(8 395 € / м²)
Распродаја
3
1
56 м²
Breitenbrünnen, Worben

спаваћа соба3
равно56 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Diese helle 3-Zimmer-Wohnung bietet eine angenehme und gut aber ruhig gelegene Möglichkeit für Paare, Einzelpersonen oder Pendler. Die Raumaufteilung ...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Breitenbrünnen, Worben
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TRENDWERK Immobilien AG

Слични огласи

Слично у иностранству