SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
480 747 €
(5 935 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
81 м²
St. Gallerstrasse, Wittenbach

спаваћа собаatypical
равно81 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Diese ansprechende 4.5-Zimmer-Gartenwohnung befindet sich an sonniger, familienfreundlicher Lage nur fünf Gehminuten vom beliebten Spielplatz St. Konr...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

St. Gallerstrasse, Wittenbach
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Raiffeisen Immomakler

Слични огласи

Слично у иностранству