SUPA24
1 881 279 €
(12 377 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
152 м²
Bellikonerstrasse, Widen

спаваћа собаatypical
равно152 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Entdecken Sie diese grosszügige 4.5-Zimmer-Maisonette-Wohnung mit 152 m² Wohnfläche in der ruhigen Gemeinde Widen. Die Wohnung erstreckt sich über zwe...

Друго
Старост понуде: 229дана
Ажурирано: 133дана

Локалитети

Bellikonerstrasse, Widen
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

UrbanHome

Слични огласи

Слично у иностранству