SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
757 767 €
(6 263 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
121 м²
Altmatt, Wangen bei Olten

спаваћа собаatypical
равно121 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

An ruhiger, kinderfreundlicher Lage in Wangen bei Olten befindet sich diese grosszügige 4.5-Zimmer-Duplex-Wohnung in einem gepflegten Mehrfamilienhaus...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаКупатилоТуш кабинаОдвојени тоалетДрвени подКухињски апаратиНакон реконструкције

Друго
Старост понуде: 160дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Altmatt, Wangen bei Olten
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

PASSIO Immobilien AG

Слични огласи

Слично у иностранству