SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 086 485 €
(7 292 € / м²)
Распродаја
6+
2+
149 м²
Brüelstrasse, Vilters-Wangs

спаваћа соба6+
равно149 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

An zentraler Lage mit guter Verkehrsanbindung steht diese grosszügige 6-Zimmer-Maisonette-Wohnung zum Verkauf. Die Wohnung gefällt durch eine stattlic...

Друго
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Brüelstrasse, Vilters-Wangs
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

FIT Immobilien AG

Слични огласи

Слично у иностранству