SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
871 913 €
(12 636 € / м²)
Распродаја
4
1
69 м²
Route de Suisse, Versoix

спаваћа соба4
равно69 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Situé à Versoix, dans un environnement résidentiel calme et verdoyant, ce 4 pièces s’inscrit au sein d’une copropriété à taille humaine, parfaitement ...

Друго
Старост понуде: 28дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Route de Suisse, Versoix
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Visionimmo SA

Слични огласи

Слично у иностранству