Листа понуда
9
9
9
824 597 €
(6 650 € / м²)
Распродаја
6+
1
124 м²
Route de l'Ecole, Vérossaz
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
6+
равно
124 м²
купатила
Преведи на Енглески
[b]LOT PPE N°20 - 5.5 PIÈCES - 2ÈME ÉTAGE + COMBLES[/b]~128,3 m2 de surface de vente brute* / ~124,4 m2 de surface habitable~7,8 m2 de loggia / 1 cave...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Лифт
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
4дана
Ажурирано:
4дана
Пријави оглас
Локалитети
Route de l'Ecole, Vérossaz
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.