SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
840 168 €
(7 708 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
109 м²
Route de Clouchèvre, Val de Bagnes

спаваћа собаatypical
равно109 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Une opportunité unique au cœur du Val de Bagnes : découvrez ce lumineux appartement de 4,5 pièces, situé dans un quartier calme et ensoleillé du Châbl...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 19дана
Ажурирано: 19дана

Локалитети

Route de Clouchèvre, Val de Bagnes
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ARC Communities

Слични огласи

Слично у иностранству