SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
822 100 €
(4 238 € / м²)
Распродаја
4
1
194 м²
Chemin des Passons, Val-d'Illiez

спаваћа соба4
равно194 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

Neue Promotion in Val-d'Illiez!

Eine wunderschöne 4.5-Zimmer-Duplexwohnung zum Verkauf in der Promotion Rocaille. Diese schöne Wohnung bietet eine ...

Друго
Старост понуде: 215дана
Ажурирано: 67дана

Локалитети

Chemin des Passons, Val-d'Illiez
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

MDK Immobilier & Fiduciaire SA

Слични огласи

Слично у иностранству