Листа понуда
19
19
19
1 296 411 €
(7 763 € / м²)
Распродаја
6+
1
167 м²
Route de Champoussin, Val-d'Illiez
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
6+
равно
167 м²
купатила
Gelegenheit!
Entdecken Sie diese wunderschöne 5,5-Zimmer-Wohnung, die das gesamte Obergeschoss eines dreistöckigen Chalets einnimmt und Privatsphär...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Камин
Природно светло
Отворени животни простор
Туш кабина
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
244дана
Ажурирано:
51дана
Пријави оглас
Локалитети
Route de Champoussin, Val-d'Illiez
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.