SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
358 711 €
(5 519 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
65 м²
Via Bellinzona, Vacallo

спаваћа собаatypical
равно65 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Appartamento di 4,5 locali al primo piano, composto di: entrata su atrio, dal quale si può accedere a tutti gli altri locali. Locale giorno con cucina...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Via Bellinzona, Vacallo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ETI experts CH AG

Слични огласи

Слично у иностранству