SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
2 133 734 €
(11 171 € / м²)
Распродаја
6+
1
191 м²
Route de Jussy, Thônex

спаваћа соба6+
равно191 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Grand duplex familial de 7 pièces au c?ur de ThônexDécouvrez un appartement lumineux et spacieux offrant un potentiel exceptionnel pour une vie famili...

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Route de Jussy, Thônex
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Neho

Слични огласи

Слично у иностранству