SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 311 128 €
(6 758 € / м²)
Распродаја
6+
2+
194 м²
Hauptstrasse, Steinmaur

спаваћа соба6+
равно194 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Diese grosszügige 6.5-Zimmer-Maisonette-Wohnung im Dachgeschoss liegt in einem traditionellen Gebäude im malerischen Steinmaur und bietet Ihnen die pe...

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Hauptstrasse, Steinmaur
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

BEKA Real Estate AG

Слични огласи

Слично у иностранству