SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 625 486 €
(10 288 € / м²)
Распродаја
6+
1
158 м²
Spycherweg, Spreitenbach

спаваћа соба6+
равно158 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Neuwertige 5.5-Zimmer-Maisonettewohnung in SpreitenbachDiese 5.5-Zimmer-Maisonettewohnung überzeugt durch eine durchdachte Raumaufteilung über zwei Eb...

Друго
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Spycherweg, Spreitenbach
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Neho

Слични огласи

Слично у иностранству