SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
434 177 €
(6 892 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
63 м²
Promenade des Berges, Sion

спаваћа собаatypical
равно63 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Découvrez ce spacieux 2.5 pièces récent situé à Aproz, sur la commune de Sion!Que ce soit pour en faire votre nouveau chez vous ou pour un investissem...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Promenade des Berges, Sion
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ACOR Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству