SUPA24
937 081 €
(7 744 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
121 м²
Route de Turin, Sion

спаваћа собаatypical
равно121 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Découvrez la Résidence Paradi’s, une nouvelle promotion de 9 appartements située à Turin (Salins), sur la commune de Sion, dans un environnement calme...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Route de Turin, Sion
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ACOR Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству