SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
610 903 €
(6 640 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
92 м²
Rue Hermann Geiger, Sion

спаваћа собаatypical
равно92 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Situé dans un quartier calme de Sion côté ouest, à proximité des commodités, cette superbe opportunité immobilière a tout pour plaire ! Que vous cherc...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rue Hermann Geiger, Sion
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ACOR Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству