SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
527 930 €
(5 557 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
95 м²
Chemin du Carolet, Sion

спаваћа собаatypical
равно95 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Appartements de 3,5 pièces dans une nouvelle résidence à Aproz.Finitions au gré du preneur. DIRECTIMMO VOUS PROPOSE PLUSIEURS APPARTEMENTS DE 3.5 PIEC...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 136дана
Ажурирано: 114дана

Локалитети

Chemin du Carolet, Sion
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Directimmo

Слични огласи

Слично у иностранству