Листа понуда
12
12
12
414 342 €
(5 836 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
71 м²
Chemin de Chantevent, Sierre
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
71 м²
купатила
Преведи на Енглески
Appartement 3.5 pièces avec garage ? Opportunité d?investissementAppartement lumineux 3.5 pièces avec garage indépendant ? Opportunité d'investissemen...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Лифт
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
6дана
Ажурирано:
6дана
Пријави оглас
Локалитети
Chemin de Chantevent, Sierre
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.